Yıldız futbolcu Berardi sokak ortasında taraftarı yumrukladı

İtalya Kupası’nda Kaan Ayhan’ın forma giydiği Sassuolo, deplasmanda Modena’ya 3-2 mağlup oldu. Kaan Ayhan, 88’inci dakikada kadrosunun ikinci golünü atsa da Sassuolo’yu yenilgiden kurtulamadı.

Modena’nın alanında oynanan maçta penaltıdan bir gol atan Berrardi, stattan çıktığı sırada bir taraftarın kendisine hakaretine reaksiyon gösterdi.

TARAFTARI YUMRUKLADI

İtalya Kupası’nda Serie B ekiplerinden Modena’nın 3-2’lik galibiyetinden sonra maç sırasında önemli halde amaç alınan ve akabinde stadyum dışında da hakarete uğrayan Domenico Berardi, kendisini gaye alan taraftarı kovalarken görüntülendi.

Sassuolo’nun yıldız futbolcusu Berrardi, kendisine laf atan bir taraftara yumruk attı. Ekip arkadaşları ve güvenlik vazifelileri Domenico Berardi’yi sakinleştirmeye çalışırken, bir anda kendisini tutan bireylerden kurtulan yıldız oyuncu soluğu taraftarın yanında aldı. Kendisine hakaret eden taraftarın üzerine yürüyen ve yumruk atan Berrardi zahmetle sakinleştirildi.

Daha sonra Instagram hesabından bir paylaşım yapan Berardi, “Modena maçından sonra stat dışında olan olaylar nedeniyle özür dilerim. Biz profesyoneliz ve her şeyden evvel küçük çocuklara örnek olmalıyız. Bugün herkesin gözü önünde bu formda davranamadım. Zira ailem, eşim, çocuğum üzere beni derinden yaralayan, en sevdiğim şeylere laf edildi” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.