Uzaklaştırma kararı bitti, 33 yaşındaki Şermin’i başına taşla vurarak öldürdü

Bu müddette çift ortasındaki tartışmalar ise devam etti. Poyraz, teze nazaran, evvelki gecesi arkadaşlarıyla dışarı çıkmak için hazırlanan Şermin Sarı ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa müddette büyüyünce Poyraz, Sarı’yı darbetti. Sarı, Poyraz’ın elinden kurtulup, konuttan çıktı. Poyraz, bahçede yakaladığı Sarı’nın başına taşla tekraren vurduktan sonra kaçtı.

BAŞINI TAŞLA EZMİŞ

Komşuları, Sarı’nın “Yeter” diye çığlık attığını duyunca durumu polise bildirdi. Olay yerine sevk edilen polis takımı, meskenin bahçesinde Sarı’yı hareketsiz başından yaralı halde yatarken buldu. İhbar üzerine meskene gelen sıhhat grubu ise başı taşla ezildiği belirlenen Sarı’nın öldüğünü saptadı. Olay sırasında ise çocuklarının dedesinde kaldığı tespit edildi. H

TESLİM OLDU

Polis ve savcının olay yerinde yaptığı incelemenin akabinde Sarı’nın cansız vücudu Adana İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Otopsisinin akabinde ailesine teslim edilen Sarı’nın cenazesi, Buruk Mezarlığı’nda defnedildi. Olayın akabinde polis merkezine giden Poyraz ise teslim olup, cinayeti itriaf etti.

UZAKLAŞTIRMA BİTTİKTEN 5 GÜN SONRA

Cinayet Ofis Amirliği’ne götürülen Erhan Poyraz, “Olay günü ‘Neden dışarı çıkıyorsun?’ diye sordum. Bana, ‘Sen karışamazsın, istediğim vakit çıkarım’ deyince öfkelendim” dedi. Öte yandan Sarı’nın, geçen ay eski eşi hakkında uzaklaştırma kararı çıkardığı, bu kararın da 5 gün evvel sona erdiği öğrenildi.

Emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Erhan Poyraz, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.