Rektör Çelik, 23 Nisan Vesilesiyle Minik Çocukları Ağırladı

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde koltuğunu HARÜSEM Çocuk Kampüsü öğrencilerinden Esma Sağlık’a devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102’inci yılında Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Çocuk Kampüsü öğrencilerini makamında ağırladı.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen devir teslim töreninde öğrencilere, HARÜSEM Müdürü Doç. Dr. Ahmet Göçen, Çocuk Kampüsü Yöneticisi Dr. Öğr. Üyesi Seval Ördek İnceoğlu, Çocuk Kampüsü Öğretmenleri Songül Çiftçi ve Makbule Benek eşlik etti.

Rektör Çelik makamında ağırladığı çocuklarla tek tek ilgilenerek oyuncak ve çikolata ikram ederek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı.

Rektörlük koltuğuna oturan Esma Sağlık, Rektör Çelik’ten Üniversite hakkında bilgiler alarak arkadaşlarına iş bölümü yaptı. Minik Rektör Esma Sağlık, resim, müzik gibi sosyal etkinliklerin arttırılması talimatı vererek, arkadaşlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı. Esma Sağlık, Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik’e arkadaşlarıyla beraber kendilerini ağırladığından duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Keyifli anların yaşandığı programda konuşan Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik; “Siz değerli çocuklarımızı ağırlamaktan çok memnum oldum. 23 Nisan, aynı zamanda dünyanın ilk ve tek çocuk bayramıdır. Siz çocuklar geleceğimizin teminatısınız. Bu bayram vesilesiyle tüm çocuklarımızın özgür bir dünyada yaşamalarını ve sağlıklı, mutlu bir gelecekleri olmasını diliyor ve minik canlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı canı gönülden tebrik ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda minik öğrenciler günün anısına Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik’e yapmış oldukları Türk Bayrağı portresini hediye ettiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.