Lider Kabaktepe’den İstanbullulara davet: Fetih coşkusunu daima birlikte yaşayalım!

29 Mayıs İstanbul’un Fethi’nin 569. yıl dönümü 29 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde kutlanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iştirakiyle gerçekleştirilecek fetih programı için AK Parti İstanbul Teşkilatı da çalışmalarını süratle sürdürüyor.

KABAKTEPE, VİLAYET VE İLÇE İDARELERİNİ TOPLADI

AK Parti İstanbul Vilayet Lideri Osman Nuri Kabaktepe fetih programı öncesi; milletvekillerinden ilçe liderlerine, belediye liderlerinden mahalle liderlerine vilayet ve ilçe teşkilat idareleriyle bir ortaya geldi. Yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Ulaşım, lojistik takviye başta olmak üzere yapılacak tüm faaliyetleri yakından inceledi. Program için gelen vatandaşların rastgele bir sorun yaşamaması, aksaklıkların oluşmaması için teşkilatın üzerine düşen görevler gözden geçirildi.

“FETİH RUHUNU MİLLET BAHÇESİ’NDE BİRLİKTE YAŞAYALIM”

Ayrıyeten Vilayet Lideri Kabaktepe, toplumsal medya hesabından yaptığı görüntü paylaşım ile tüm İstanbullulara davette bulundu. Fetih ruhunu millet bahçesinde birlikte yaşamaya davet eden Kabaktepe, “Değerli kardeşlerim, İstanbul, medeniyetimizin en güzide öyküsü. Gözümüzün ışığı. Artık bu öykünün en hoş yerinde; fetih ruhuyla tabiata ve geleceğe dönüyoruz. Yüz binlerce fidanı toprakla buluşturup Atatürk Havalimanı’na Millet Bahçesi kazandırıyoruz. Tarihten miras, geleceğe ilham Fetih Ruhu ile Millet Bahçemizde değerli İstanbullu kardeşlerimizle bir ortaya geliyoruz. Maziden yükselen Fetih sesi, atiye uzanan eser siyaseti ile İstanbul, Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak. Bu büyük buluşma için tüm İstanbulluları heyecan ve coşkuyla 29 Mayıs’ta Atatürk Havalimanı’na bekliyoruz.” sözlerini kullandı.

KAYNAK: HABER7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.