İstanbul’da sokak ortasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü

İstanbul’un Kağıthane ilçesine Çağlayan Mahallesi’nde 20 yaşındaki Hasancan Bayırtı, mesai bitimi meskeninin bulunduğu sokağa geldiğinde 29 yaşındaki F.M. ve kardeşiyle karşılaştı.

İkili ortasında şimdi bilinmeyen bir sebeple çıkan tartışma kısa müddette arbedeye dönüştü.

Kalbinden ve sırtından bıçaklandı

Çıkan hengamede evvel darp edilen Bayırtı, F.M. ve kardeşi tarafından kalbinden ve sırtından bıçaklandı. Olayın akabinde F.M. ve kardeşi kayıplara karışırken, kanlar içerisinde kalan Bayırtı ise yere yığıldı.

Sesleri duyarak sokağa inen mahallelinin ihbarı üzerine olay yerine sıhhat ve polis takımı sevk edildi.

Hastaneye kaldırıldı

Olay yerine gelen sıhhat takımlarının birinci müdahalesinin akabinde ağır yaralı Bayırtı, ambulansla Sarıyer Seyrantepe’de bulunan Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kurtarılamadı

Hemen ameliyata alınan genç, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Kalbinden bıçaklanarak ölen gencin, yakın vakitte askere gideceği öğrenildi.

Polis katil zanlısının peşine düştü

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği grupları, Bayırtı’yı öldüren katil zanlısını yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı.

Görgü şahitlerinin sözlerine başvuran ve güvenlik kamera imgesi incelemesi yapan polis grupları, katil zanlısının F.M. olduğunu ve olay esnasında yanında da kardeşinin olduğunu belirledi.

Olayla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliği gruplarının katil zanlısını yakalama çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Cep telefonu kamerasına yansıdı

Öte yandan, olaydan sonra yaşananlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

İHA’nın haberine nazaran imgelerde, mahallede panik yaşandığı ve kalbinden bıçaklanan gencin yerde yattığı, daha sonra da ambulansa alındığı görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.