İki yıllık sevgilisinin kardeşi olabileceğini açıkladı: Toplumsal medyada gündem oldu

Kanada’da yaşayan eşcinsel bir çift, toplumsal medya hesaplarına yükledikleri görüntüde kardeş olabileceklerini açıklayınca, olay kısa müddette gündem oldu. Çift, bu durumdan şüphelenme nedenlerini anlatırken, yakın vakitte DNA testi yaptıracaklarını kelamlarına ekledi.

TikTok ünlüleri Carley ve Mercedes iki yıllık birlikteliklerinin akabinde şok bir durumla karşı karşıya… İki yıldır flört eden ikili, annelerinin tıpkı adamla alakası olduğunu öğrendikten sonra kardeş olabileceklerini açıkladı.

TikTok kullanıcıları Carley ve Mercedes, mevzuyu paylaşmak ve takipçilerinden tavsiye almak için görüntü paylaşım platformunu tercih etti.

Kanada’da yaşayan çift, bugüne kadar sekiz milyondan fazla izlenen bir görüntüde, annelerinin tıpkı adamla birlikte olduğunu öğrendiklerini söyledi.

‘DNA TESTİ YAPTIRACAĞIZ’

Daha sonra takipçilerine, hakikaten üvey kardeş olup olmadıklarını öğrenmek için DNA testi yaptırmaları gerekip gerekmediğini sordular. Takipçilerinin onaylamasının gerisinde çift, ‘DNA testi yaptıracağız’ açıklamasını yaptı.

ABD basınında yer alan haberlere nazaran, çift önemli mi değil mi bilinmese de sonu toplumsal medyada şimdiden gündem oldu.

Kanadalı çift, görüntünün sonunda ise ‘Varsayalım ki üvey kardeş çıktık. Tekrar de birlikte olmamız yanlış mı?’ diye sordu.

SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

TikTok ünlüsü çiftin hali hazırda 620 bin takipçisi bulunuyor.

Videonun toplumsal medyada gündem olmasının akabinde birçok kişi eşcinsel ikili ileti atarak ‘çok benziyorsunuz’ , ‘ sizi takip ettiğimiz günden beri çok benzediğinizi düşünüyorum, “zaten aynısınız” üzere yorumlarda bulundu.

Kanadalı eşcinsel çiftin sahiden DNA testi yaptırıp yaptırmayacağı bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.