İbrahim Tatlıses’ten Şok Büyü Suçlaması: 48 Kiloya Düştü Her Yere Domuz Yağı Sürmüşler…

İbrahim Tatlıses bir müddettir büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile küslük yaşıyor. Her fırsatta kızgınlığını lisana getiren İbrahim Tatlıses katıldığı canlı yayında oğlu Ahmet Tatlıses’e ağır kelamlar söyledi. İbrahim Tatlıses oğlunu maksat alarak “Vurulduğum gün şirketin kasasındaki parayı boşalttı” savında bulundu.

İbrahim Tatlıses, ‘Babalar Günü’nde “Baba candır babanın değerini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır” paylaşımı yaptı. Bu kelamlar küs olduğu oğlu Ahmet Tatlıses’e gönderme olarak algılandı. Ahmet Tatlıses’in annesi Adalet Sara ise sayfasında olay bir paylaşım yaptı.

Adalet Sara paylaşımında “Babalar Günü’ymüş… Hangi ‘Babaların Günü’ kutlu olsun; anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapmadan sevgisini kuruşunu hisse edenlerin… ‘Namus davası’ diye annesine, kızına, karısına hayatı zindan etmeyenlerin… Evladının sıkıntısıyla dertlenen, mutluluğuyla mutlananların… Kendisi ferahlık içinde, evladını bedbahtlıkla yaşatmayanların… Kendisinin olmasa da, baba şefkatiyle evladıymış üzere evlat büyütenlerin…. Bugün ‘Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba üzere baba olanların ve baba üzere annelerin günü kutlu olsun” yazdı.

“3 BİN MAAŞ YETMİYORMUŞ”

Bu paylaşımlar sonrası İbrahim Tatlıses eski eşine de kızarak “3 bin maaş yetmiyormuş, senin bende ne hakkın var? Kiranı ödüyorum 45 yıldır başkayım senden bina yaptırdım sana” dedi.

İBO’DAN AĞIR SÖZLER!

İbrahim Tatlıses canlı yayında büyük oğlu Ahmet Tatlıses’e ağır ithamlarda bulundu. İbrahim Tatlıses ‘Beyaz Magazin’ programında şunları söyledi:

“Hiçbir çocuğumu ihmal etmem! Ben çocuklarımdan razıyım bir tek en büyük eşek hariç. Eşek diyorum zira eşek yani. Bir beşere 7 dükkan verirsin de yedisini de batırır mı? İsmini bile anmak istemiyorum. -Vurulduğum gün şirketin kasasındaki parayı boşalttı! Neden İdo yapmıyor Dilan yapmıyor Melek yapmıyor?”

“DOMUZ YAĞI SÜRMÜŞLER”

İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük asistanı Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyordu. Tatlıses bağının bitme sebebi olarak da kendisine yapılan büyüyü gösterdi. İbrahim Tatlıses açıklamasında “Kız 48 kiloya düşmüş kahroluyorum. Ona mesken aldım otomobil aldım daha da alırdım ancak o kara peçeli ve oğlu var ya meskenime domuz yağı sürmüşler” dedi.

Sizce de oğlu babasının kasasını boşaltmış mıdır ve ya eski eşi domuz yağı ile büyü yapmış mıdır? Domuz yağı büyüsü sevgilileri ayırır mı?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.