Bu Optik İllüzyonda 12 Saniye İçinde Gördüğünüz Birinci Şey Kişiliğinizi Ortaya Koyuyor

Bugün bir Optik İllüzyon Kişilik Testi ile geri döndüğünüzde, aşağıdaki optik illüzyon imgesine bir göz atmanızı ve birinci olarak ne gördüğünüzü fark etmenizi istiyoruz.

İnsanların sizin hakkınızda birinci neyi fark ettiğini yahut en dikkat alımlı karakterinizin ne olduğunu öğreneceksiniz.

Pek birden fazla, bu fotoğrafın en derindeki kişilik özelliklerini ve insanların sizinle birinci tanıştıklarında sizin hakkınızda neleri fark ettiklerini ortaya çıkarma kapasitesine sahip olduğunu denedi ve beni bilgilendirdi. Öyleyse aşağıya bir göz atın.

BU SANATI GÖZLEMLEYİN

Optik İllüzyonları çözmek eğlencelidir. Resme bakmanın gerçek ya da yanlış bir yolu yoktur. Okuyucunun seçtiği bakış açısı onun kişiliğini ortaya çıkarır.

Bu optik illüzyon tablosu Oleg Shuplyak tarafından hazırlandı. Bu cins optik illüzyon fotoğrafları yapmak sanatkarın uzmanlık alanı olmasının yanında onun için birebir vakitte bir hobi.

Sanatçı birinci başta üç şeyi fark etmenizi istiyor: at, müzisyen ve kafa.

Bu fotoğraf, bir tabağa yerleştirilmiş bir insan başından ve başın üzerinde müzik çalan benzeri görünümlü bir adamdan oluşuyor.

Aşağıdaki resme bir göz atın:

YÜZ BOYAMA

Analiz

AT

Resimdeki atı gördüyseniz, insanların sizinle ilgili gördüğü birinci şey göz temasınızdır.

İnsanların gözünü delebilir ve birinci anda ulaşılmaz görünebilirsin lakin sizinle konuşmaya başladıklarında ne kadar uygun bir insan olduğunuzu anlarlar.

Göz teması alakanın sürdürülmesine yardımcı olmaya çalışacaktır.

MÜZİSYEN

İlk evvel müzisyeni fark ederseniz, beşerler sizinle birinci tanıştıklarında mizah anlayışınızı fark ederler. Sizinle küçük konuşmalar bile insanları güldürebilir.

İnsanların sizi hafife almadığından emin olmanız ve etrafınızdaki gereksiz insanları da rahat ettirmemeniz gerekir.

KAFA

Önce kafayı görürseniz, beşerler birinci evvel misafirperver doğanızı fark eder. El sıkışmanız ve gülümsemeniz insanları konutta hissettirebilir.

Aynı vakitte şahane bir dinleyicisiniz ve bu nedenle beşerler etrafınızda olmaktan hoşlanıyor.

Umarız siz de bu optik illüzyon kişilik testini hakikat bulanlardansınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.