Bizim Toptan 20 temel eserin fiyatını sabitliyor

20’nci kuruluş yılını kutlayan Bizim Toptan; kaliteli ve uygun fiyatlı eserleriyle müşterilerinin yanında olmaya devam ederken sabit fiyat kampanyasıyla da Türkiye perakende dalında değerli bir adım atıyor.

Bizim Toptan, 20’nci yılına özel 20 temel eserde 60 gün boyunca fiyatları dondurdu. Bizim Toptan; ayçiçek yağı, makarna, deterjan ve tereyağı üzere temel eserleri kapsayan karar çerçevesinde 60 gün boyunca rastgele bir fiyat değişikliğine gitmeyecek.

Sabit fiyat kararıyla ilgili açıklama yapan Bizim Toptan Genel Müdürü Hüseyin Balcı şunları söyledi:

“Bizim Toptan olarak “birlikten rahmet doğar” kanısıyla halkımızın bütçesine takviye olmak hedefiyle 20 eserde, 60 gün boyunca fiyatlarımızı sabitleme kararı aldık. Temel tüketim eserlerini kapsayan bu kampanyamızla müşterilerimizin yanında olurken ülkemiz iktisadına takviye vermeyi sürdürüyoruz.”

Bizim Toptan Satış Mağazaları hakkında:

2001 yılında kurulan Bizim Toptan Satış Mağazaları, 72 vilayette 178 mağazasıyla Cash & Carry (Organize Toptan Ticaret) kesiminde mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firma. Bizim Toptan, müşterilerine tüketici nezdinde bilinirliği yüksek çok-uluslu ve milletlerarası markaların yanı sıra kendi özel markalarının da dahil olduğu yaklaşık 8 bin eserin satışını gerçekleştiriyor.

Dijital yatırımlarıyla altyapısını daima geliştiren ve müşterilerine şahsileştirilmiş hizmetler sunan Bizim Toptan, PROSAF operasyonuyla da konut dışı tüketim müşterilerine “yerinde teslim” hizmeti sunmakta. Halka açık bir şirket olan Bizim Toptan’ın payları Borsa İstanbul’da BIZIM koduyla süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.