Bilal Hancı ile Esin Çepni barıştı: ‘Yüzüğümü geri taktım’

Geçen sene temmuz ayında nikâh masasına oturan fenomen Bilal Hancı ve Esin Çepni ayrılık kararı almıştı. Çift, boşanma açıklamalarından üç ay sonra barışarak evliliklerini kurtardıklarını söyledi.

Türkiye’de en çok abonesi bulunan YouTube kanallarından biri olan Başlar kümesinin üyelerinden Bilal Hancı, geçen yıl nikâh masasına oturduğu Esin Çepni ile boşanma kararı almıştı.

“DENEDİK ANCAK DÜZELTEMEDİK”

Hancı, üç ay öncesosyal medyada yaptığı açıklamada, “Esin ile olan evlilik bağımızı karşılıklı olarak anlaşarak bitirmeye karar verdik. Çok düzgün iki arkadaş olarak kalmaya devam edeceğiz. Hayatıma girmiş en kıymetli insanı kaybetmeyi asla istemem yolunda gitmeyen şeyler vardı denedik ancak düzeltemedik ve birbirimizi her vakit düzgün ve hoş hatırlamak için şu an bu türlü bir karar aldık. Umarım ikimizin de bundan sonraki hayatı çok keyifli geçer” sözünü kullanmıştı.

“ESİN’İ VE ANNEMİ ÜZECEK YORUMLAR YAPIYORSUNUZ”

Hancı, dün ise Instagram hesabından yeni yayınladığı görüntüde Esin Çepni ile evliliklerine bir talih daha verme kararı aldıklarını söz etti.

Hancı şunları söyledi: “Merhaba arkadaşlar, Esin ile daha evvel ayrılma kararı almıştık. Size de söylemiştik. Artık tekrar Esin ile bir ortaya gelip evliliğimizi kurtarma kararı aldık. Ben Esin’i çok seviyorum onun da beni birebir biçimde sevdiğine inanıyorum. Hayatta her şey ikinci bir talihi hak eder. Ve yüzüğümü de geri taktım. Sizden ricam Esin’e yahut anneme rastgele bir şey yazmamanız. Zira annemi ve Esin’i üzecek yorumlar yapıyorsunuz. Onlara yazacaklarınızı bana yazın. Paha verdiklerime üzücü şeyler yazmamanızı rica ediyorum. Beni sizler var ettiniz bu açıklamayı size borçluyum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.