Ben Bu Cihana Sığmazam 21.bölüm fragmanında üzücü haber! Ruhunu teslim mi edecek?

Ben Bu Cihana Sığmazam 21.bölüm fragmanında gözler ameliyat masasına yatan Cezayir’in yaşam savaşını kazanıp kazanamayacağına çevrilir. Operasyon esnasında Cezayir için gerekli müdahalelerde bulunan Firuze’nin, ‘’Aç gözlerini, o gözler hep Leyla’ya baksın’’ çıkışına izleyenler dikkat kesildi.

‘’Ondan geldik ve ona döneceğiz. Başımız sağ olsun’’ açıklaması Ben Bu Cihana Sığmazam’da tansiyonu giderek yükseltti. Zuhal, aldığı talimat üzerine çok şey bildiği düşünülen Firuze’yi öldürme girişiminde bulunur. Ölümle burun buruna gelen ve beklemediği anda saldırıya uğrayan Firuze’yi zorlu dakikalar beklemektedir.

Oktay Kaynarca’nın oynadığı Cezayir Türk karakterinin sağ mı yoksa ölü mü olduğu bilgisi şu an için belirsizliğini korumakla birlikte bu hafta merak edilen sorular yanıt bulacak.

Cezayir ve Firuze, pakt tarafından evlatlarıyla ilgili büyük bir tehdit alır. Cezayir, Beyler Divanı’nın hain üyesi Özdemir’den, ağabeyinin gerçek katilini öğrenmeye çalışır. Cezayir bu büyük düşman karşısında kendi safını sıklaştırmak için en yakınlarından gerçek bir bağlılık bekler. Tedbir için ailesini hiç umulmadık birine emanet eder.

Cezayir giderek Bassilius’un gerçek kimliğine yaklaşır. Sınırının daraldığını fark eden Bassilius, Cezayir kendi ipini çekmeden Tatavlalı’ya Cezayir’in ölüm emrini verir. Firuze, Gülendam’ın tüm hastane süreçleriyle ilgilenir ve Gülendam’ı evine getirmesiyle herkesin gözünde temize çıkar fakat Leyla bu arada Süheyla’nın hamileliğini öğrenmiştir. Bu konuda Leyla ve Firuze yeniden karşı karşıya gelir.

Firuze, Mercan’ın bir anda ortadan kaybolmasıyla onun kaybından sorumlu tuttuğu kişinin boğazına neşteri dayayıp Mercan’ın yerini öğrenmeye çalışır. Ekabir büyük aşkı Müjgan’la evlenmek için hazırlık yapmaya başlar. Bu konuda en yakın arkadaşı Cezayir, Ekabir’e destek olur.

Cezayir, Müjgan ve Ekabir’in nikahı sırasında Leyla’ya romantik bir sürpriz yapmaya hazırlanırken düşmanları bu sürprizi yapmasına izin vermez. Cezayir’in ağabeyinin katili, herkesin korktuğu bu düşman kimdir? Cezayir ailesini kime emanet edecek? Firuze’nin neşterle tehdit ettiği kişi kimdir? Cezayir, Leyla için hazırladığı sürpriz yapabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir