Barcelona transfer olan Emre Demir’in gayesi UEFA Şampiyonlar Ligi

Kayserispor’dan Barcelona’ya transfer olan Emre Demir, yeni ekibinin kampına katılmak üzere İspanya’ya gitti. Barcelona’ya hareket eden genç futbolcu, seyahat öncesinde açıklamalarda bulundu.

“HEM MENTAL HEM FİZİK OLARAK KENDİMİ HAZIR TUTTUM”

Barcelona’ya transfer olacağı için çok çalıştığını tabir eden Emre Demir, “Geçen sene çok fazla mühlet alamadım lakin her vakit ekstra idmanlarımı yaptım. Zira bu sene Barcelona’ya gideceğimi bildiğim için çok çalıştım. Oraya hazır gitmem gerektiğini biliyorum. Bunun için hem mental hem fizik olarak kendimi her vakit hazır tuttum. O gün geldi. İnşallah gideceğim vakit da çok başarılı olacağıma inanıyorum” diye konuştu.

“ŞAMPİYONLAR LİGİ’Nİ KAZANMAK İSTİYORUM”

Barcelona’da beklentileri en uygun biçimde karşılayacağını belirten Emre Demir, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Uzun yıllardır üzerimde bir beklenti var. Kendime inanıyor ve güveniyorum. Bu mevzuda çok çalıştım. Barcelona’da uzun yıllar kalmak istiyorum. En büyük hayalim. Orada Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istiyorum. Bunun için de her vakit çok çalışmam gerektiğini de biliyorum. Çok çalışıp başarılı olmak istiyorum. Barcelona dünyanın en büyük kadrosu. Orada olmak her futbolcunun hayali. Barcelona’dan öteki bir kulübe gitmek istemiyorum. Bütün hayalim orada oynamak. İnşallah orada uzun yıllar kalıp ülkeme, ailemi, herkesi temsil etmek istiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.