Acun Ilıcalı: Doğukan Sinik’te sona geldik

İngiltere Championship gruplarından Hull City Lideri Acun Ilıcalı basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“Şota’yı birinci seçimim olarak çabucak düşündüm”

“Çok değerli bir periyoda giriyoruz. Benim hayalim Türkiye’nin yurt dışındaki temsilcisi olmak. Dünyanın görmediği bir birlikteliği yaşamak. Hayatta hiçbir vakit insan ayrımı yapmadım. Hepimiz farklı düşünelim fakat sohbet edelim, fikir alışverişinde bulunabilelim. Benim hayalim İngiltere ile Türk insanını o denli bir birleştirecek ki tüm dünyaya örnek olacak. Şota’yı birinci seçimim olarak çabucak düşündüm. Bir teknik yönetici düşündüğünde bir sürü mahzur çıkabilir. Şota ile görüşmemizde onun gözlerinde benim hayallerimde olan inancı gördüm. Daha evvel farklı gruplardan teklif almıştı lakin Hull City dediğimde gözleri parlayan bir insan gördüm.”

“Ozan transferi için Ali Koç idaresine de teşekkür ediyorum”

“Sezon bittikten sonra artık de bir takım hayalimiz oldu. Allah bana yeniden çok hoş bir şey nasip etti. O da sevgili Ozan’ı transfer edebilme ihtimali. Fenerbahçe ile sorun yaşadığı için Ali Koç idaresine de teşekkür ediyorum bize bu mevzuda yakınlık gösterdiler. Ben de çabucak birinci teklifimi Ozan’a yaptım. Tekrar karşımda hayallerini gerçekleştirememiş fakat gerçekleştirmek için ziyadesiyle gücü olan biri var. Telefon konuşmamızda 3-4 dakikada öteki hususlara geçmiştik bile.”

“Çok yakın bir transfer var. Doğukan…”

“Olmaz dediğimiz bir oyuncu evet diyor, öbürü 3 teklifi reddediyor. Survivor reklam ortasındayız 4 dakikada süratli hızlı anlattım her şeyi çocuk 3 teklifi geri çevirip bize gelmek istiyormuş. Ne oluyor dedik… Çok yakın bir transfer var. Doğukan… Onunla buluştum. Ona hayallerimi anlattım, gerçek söylüyorsun abi dedi. Buradan da Antalyaspor idaresine teşekkür ediyorum.”“Doğukan da çok büyük bir yetenek. Hayranıyım, harikulade bir futbolcu. O da oldu… Ah keşke olsa diyorduk ve hepsi birer birer olmaya başladı. Hayal ettiğim takım aslında bu kadardı. Şu anda 3 futbolcuyla görüşüyoruz hala. Sıra dışı bir grup olmasını istiyorum. Birlikte sevinip, bir arada üzülen. İki performans eşit olduğunda hangisi bize daha uygun diye bakarım. Hayallerimiz birer birer gerçek oldu.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.